Sivu 1/1

Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 27 Loka 2014, 22:19
Kirjoittaja ooppeli666
Mistähän voisi kuulua lonksuminen perästä montuista ajaa nii kuuluu semmone lonksuminen bumerangit ainakin vaihdettu ja vararengas on kiinni :D ja leimattu 3 kertaa eikä ainakaa katastuksessa huomattu mitään väljyyttä.. ?

Re: Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 28 Loka 2014, 00:56
Kirjoittaja FullMetal
saattaapi kuulua keulastaki... mutta kattelisin ainaki kallistuksenvakaajat. Ei monesti katsuria kiinnosta niitä perkata ku ei niille vianhausta makseta.

ja minkä verran sitte lie ajettu niillä bumerangeilla? vai vasta vaihettu?

Re: Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 28 Loka 2014, 01:41
Kirjoittaja ooppeli666
Ei ainakaa nokasta kuulu. Ihan hiljattain vaihettu ettei se vika ainakaa niissä ollu.

Re: Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 06 Marras 2014, 18:44
Kirjoittaja Kasa
ooppeli666 kirjoitti:Mistähän voisi kuulua lonksuminen perästä montuista ajaa nii kuuluu semmone lonksuminen bumerangit ainakin vaihdettu ja vararengas on kiinni :D ja leimattu 3 kertaa eikä ainakaa katastuksessa huomattu mitään väljyyttä.. ?
Olisko jousikupissa kivi jumissa? Mulla välillä keula kolisee ja kivihän siellä jousen puristuksessa yleensä on ollut.

Re: Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 06 Marras 2014, 19:54
Kirjoittaja ooppeli666
takana oo mitään jousikuppia

Re: Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 06 Marras 2014, 20:18
Kirjoittaja Kasa
ooppeli666 kirjoitti:takana oo mitään jousikuppia
Aha, ok ja sori sit väärästä infosta! En ole muuten koskaan tullu katsoneeksi ja oli siten olettamus, että olisi. En tiedä, olenko ainoa jolla noita kiviä jää etujousiin jumiin, mutta helvetin usein niin käy. Pahoittelen vielä tyhmyyttäni!

Re: Vectra C wagon 2007 perä kolisee

Lähetetty: 08 Marras 2014, 08:31
Kirjoittaja FullMetal
Ei oo tyhmiä vastauksia on vaan tyhmiä kysymyksiä.

Kannattaa muuten kattoa peräkonttiinki että ei oo vararengaskotelossa jotaki ylimääräistä.