Farkku HAstran 'kattokonsoli'

Koriin ja sisustaan liittyvät asiat. Keskuslukko, sähkölasit, sisustan purku, jne...
Vastaa Viestiin
Cader
'Kapitän'
'Kapitän'
Viestit: 55
Liittynyt: 28 Heinä 2007, 15:14
Paikkakunta: Tku

Farkku HAstran 'kattokonsoli'

Viesti Kirjoittaja Cader »

Mitäs tuohon kattokonsoliin (sisävalojen lisäksi) saa kiinni? Peitelevyt ovat ilmeisesti irrotettavissa? Heti siinä valojen takana on suht DIN-kokoinen peitelevy sekä lieneeköhän kahden DINin kokoinen se seuraava.
Larvanto
'Admiral'
'Admiral'
Viestit: 151
Liittynyt: 05 Maalis 2006, 16:53

Viesti Kirjoittaja Larvanto »

kerran menin irrottaan sen isomman levyn huvikseni, ei siel mitään piuhoja menny edes ylimääräsiä, muistaakseni.. nyt se sit itekseen välillä aukee reunasta/tippuu kokonaan ku vähän aikaa kuuntelee jumputusmusaakkia, saa koko ajan olla lyömässä sitä takasi sisään :P

ite aattelin josko siihen sais jonkimmoisen taittuvan näytön väsättyä mutta peittää sitten kyllä taustapeilin kokonaan ja taitaa olla vähän liian työläs ja kallis toteuttaa tässä vaiheessa..
Astra -04 1.6 Cosmo
Cader
'Kapitän'
'Kapitän'
Viestit: 55
Liittynyt: 28 Heinä 2007, 15:14
Paikkakunta: Tku

Viesti Kirjoittaja Cader »

Ah, noniin. Itse mietin sitä pienempää luukkua kun olisi hyllyssä yksi DSP minkä voisi siihen upottaa. Täytynee uhrata kesälomapäivä luukkujen tutkailemiseen.
Vastaa Viestiin