Jees! Tämmöiset tribaali teippaukset tuli tehtyä ja tietenkin liimattua Opeliksiin... osoitteessa: http://www.sunpoint.net/~opeliks/tarrat.htm Eli ois kiva saada muilta kommentteja et käykö nää tähän menopeliin... Omistajan mielestä ainaskin käy.. No joo
Sinänsä olet hienon teippisarjan tehnyt ja vaatii taitoa (lue ei olisi minulta onnistunut),mutta kyllä Kadetti tossa viestisi kuvassa on huomattavasti paremman näköinen ilman teippejä!
Ihan siisti teippaus, joskin parempi olisi ollut ilman Ei tuo ehkä ihan tribaali ole... Btw aika ulkona tuo pakarinpää sinulla, ei passaa kovin lähelle seinää peruuttaa
Ihan jees teippaus. Jos hallitset vastavärisommitelmat niin hyvällä värisisilmällä saat ihmeitä aikaan. Vielä auttaa, jos omistat hyvän kuvankäsittelyohjelman voit itsekin hahmotella noita teippejä omaan autoosi niin näet missä mennään.