Menee näköjään -96 farkku Astrassa vasen tukivarren taaempi pusla ja apukuskin puoleinen pallonivel vaihtoon. Oisko ehdotuksia minne kannattaisi viedä Jyväskylässä? Mielellään kaupunkialueella ja mitäköhän sellainen remppa maksaa?
Anecdot
Korjaamo Jyväskylässä
Re: Korjaamo Jyväskylässä
Melkeinpä itse veisin Oreniukselle. Osaa pojat kyllä pirun hyvin noita Opeleita huoltaa. Ja hinnatkin on vähän edullisempia kun esim Autobestillä.
Re: Korjaamo Jyväskylässä
Kannattaa ottaa yhteyttä myös Orbinskin Mikaan. Kaveri on vissiin jonkin verran Opeleihin päin kallellaan, että tietotaitoa löytyy todella paljon. Muistaakseni tuntiveloituskin on varsin järkevä.
Rouheaa, jämerää, talonpoikais- ja viikinkityyppistä huonekalua ynnä muuta puusepäntuotetta:
www.puustikki.fi
www.puustikki.fi
Re: Korjaamo Jyväskylässä
vie terokimmolle eikö se mies asu jyväskylässä ja varmasti osaa, tk:n ei tarvi kysyä neuvoa ocf:n sivuilta.Anecdot kirjoitti:Menee näköjään -96 farkku Astrassa vasen tukivarren taaempi pusla ja apukuskin puoleinen pallonivel vaihtoon. Oisko ehdotuksia minne kannattaisi viedä Jyväskylässä? Mielellään kaupunkialueella ja mitäköhän sellainen remppa maksaa?
Anecdot
opel vectra c 2,2 gts
Re: Korjaamo Jyväskylässä
Orbinski ehkä osaa hommat,mutta älä maksa ennen kun olet todennut kaiken olevan ok.
Nimimerkillä:kusetetuksi tullut.
Nimimerkillä:kusetetuksi tullut.
Re: Korjaamo Jyväskylässä
niin mutta se ku ei kuseta se on varma 

