TA technix alustoista

Auton alustaan liittyvä keskustelu.
Renkaat, vanteet, madaltaminen, jarrut, jne...
bv6
'Admiral'
'Admiral'
Viestit: 110
Liittynyt: 15 Huhti 2004, 03:00

TA technix alustoista

Viesti Kirjoittaja bv6 »

millaisia kokemuksia porukoilla on ko alustoista?ite laitoin tänään tilaukseen 60/40 alustan.saas nähä kummonen on,ja mikä tulee olemaan auton ryhti kyseisellä alustalla.jos joillain on kuvia 60/40 alustalla makaavasta farkku fastrasta tai vastaavasta nii kuvia kehiin:)

voin jotain kuvaa laittaa sitten kun paketti tulee luokseni ja väännetty alle.nyt autossa on 30mm alusta ja todella loppuun ajetut iskarit,joten vaihto on ajankohtainen.
bv6
'Admiral'
'Admiral'
Viestit: 110
Liittynyt: 15 Huhti 2004, 03:00

Re: TA technix alustoista

Viesti Kirjoittaja bv6 »

alusta on kotiutunut ja väännetty alle.tuntuu että perä jäi jonkunverran korkeammalle kuin tuolla vanhalla sarjalla,mut toivotaan että se siitä hieman viel laskee.keula putosi jo nyt huomattavasti vert vanha alusta.onkos noilla tapana ajan myötä vielä hieman laskea?hakee hieman omaa paikkaa vielä?

jos muistan,niin voin jotain kuvia laittaa tänne.
tarviikos mun ladata kuvat jollekkin muulle sivustolle ja laittaa linkit tänne.muistaisin et jos ei oo jäsen ni ei voi laitaa kuvia suoraan tänne??vai muistanko omiani?
PJR
OCF Member 2015
Viestit: 1279
Liittynyt: 10 Loka 2004, 03:00
Paikkakunta: Jyväskylä
Viesti:

Re: TA technix alustoista

Viesti Kirjoittaja PJR »

bv6 kirjoitti:tarviikos mun ladata kuvat jollekkin muulle sivustolle ja laittaa linkit tänne.muistaisin et jos ei oo jäsen ni ei voi laitaa kuvia suoraan tänne??vai muistanko omiani?
Tarvii ladata johonkin muualle.
Vastaa Viestiin