Ite vaihdoin pioneerin soittimen JVC:n tilalle ja huomattavasti paremmin soi!! Pioneerissä hyvät säätö mahdollisuudet ja aivan ok äänenlaatu!! Jos et mitään huippu hifiä meinaa laittaa niin kannattaa säästää 100€ ja laittaa se pioneeri sinne autoon.
Kannattaa tilata saksasta tulee viikossa ja postimaksut on 20€ postiennakolla
auton soundista...
No niin, asiantuntija taas asialla. Sulla varmaan on syy siihen että ne soittimet on saksassa halvempia? Eikö olekin? Ihan heti voit kertoa. Ja ihan vinkkinä, pidä seuraavalla kerralla suus kiinni jos ei mitään järkevää sanottavaa ole...On 2005-02-13 21:53, bulletti wrote:
arvaappa mitä??? blaukkarin soittimet ovat saman hintaisia kaikkialla!!!! koska Blaubunkt tuo soittimensa itse maahan -->ei erillistä maahan tuojaa--> yksi porras välistä pois-->halpoja tuotteita!! Mutta en tiiä sitten kai ne saksalaiset myy melko perse netolla, ainakin sun kirjoituksesta saa sellaisen kuvan..
<font size=-1>[ This Message was edited by: bulletti on 2005-02-13 21:58 ]</font>
Mielipide on kuin persereikä. Meillä kaikilla on sellainen, ja meistä kaikista toisen sellainen haisee pahalta.
