Otsikko kertoo kaiken. Minkä värinen on tuo herätevirran johto? Vai onko tuolla jalkatilassa edes herätevirtaa, sytytysjännitettä, sytytysvirtaa tms. miksi vain haluat kutsua sitä.
Kuolematon totuus: Miesten ja pikkupoikien ainoa ero on heidän leikkikalujensa hinnoissa.
Owner of Yellow Devil Opel Vectra A Tbo "Jumaliste mikä ämpäriTurbo!
niko . sakko @ kotinet . com
Eihän sillä nyt ole mitään väliä ole. Keskuslukituksen kauko-ohjausyksikölle oisin tarvinnut, mutta tilanne ohi jo. Otin tupakansytyttimeltä sokeripalalla, kun en muualtakaan löytänyt (ei edes mankassa). Kettu kuittaa.
Voisi tässä nyt vielä samalla kysyä, että millä olette noita sähköjohtoja liittäneet, jos juotos on poissuljettu. Kolvi kyllä pysyy kädessä, mutta ei huvita mennä autoon juottelemaan.
Omastaki biilistä löytyy sokeripala jos toinenkin. Kannattaa muistaa eriste sitte siihen päälle ettei käy ikävästi. Jos joskus jaksais niin vois kyllä juottaa noi liitokset ja heittää palat pois.
Enhän mä tätä myykkään
Nojoo ei noita sokeripaloja taida löytyä ku vissiin 3 tai 4 ja nekin poppiasennuksista. Piti silloin nopeesti joskus asentaa ja aattelin että no nää asennukset on väliaikaset...niinpänii
Juottamalla onki sitte noi muut liitokset pääosin tehty, ahtaissa/vaikeissa paikoissa joutunu tyytymään muihin konsteihin