Venttiilin nostimet

Tekniikka-aiheinen keskustelu moottoriin liittyvistä asioista.
Moottorinohjaus, toiminta, tyyppivikoja, korjauksia, jne...
Älä laita tänne kysymyksiä virittämisestä, sillä niille on olemassa oma alueensa.
Vastaa Viestiin
Fastra1.6
'Agila'
Viestit: 3
Liittynyt: 22 Helmi 2005, 02:00
Paikkakunta: Mikkeli

Viesti Kirjoittaja Fastra1.6 »

Soittelin tässä aamulla tonne osatoimitukseen ja kyselin hintaa niin sanoivat että maksaa 600€. Jos joku tietää paikan mistä saa halvemmalla niin kertokaa ihmeessä. Kone on siis x16xel
keltanokka
'Diplomat'
'Diplomat'
Viestit: 3973
Liittynyt: 12 Touko 2003, 03:00

Viesti Kirjoittaja keltanokka »

Eiköhän siinä ihan tavalliset 32mm painimet, kato Febi-Bilstein kotisivut. Sieltä löytyy soveltuvuustaulukot. Sitte vaan Motonettiin yhteyttä.
Avatar
TJT
'Diplomat'
'Diplomat'
Viestit: 21201
Liittynyt: 16 Helmi 2003, 02:00
Paikkakunta: Espoo

Viesti Kirjoittaja TJT »

On 2005-02-22 11:28, keltanokka wrote:
Eiköhän siinä ihan tavalliset 32mm painimet, kato Febi-Bilstein kotisivut. Sieltä löytyy soveltuvuustaulukot. Sitte vaan Motonettiin yhteyttä.
Tai miksei suoraan ota motonettiin yhteyttä.Eiköhän ne sieltä suoraan näe mitkä painimet sopii,jos valikoimista löytyy.
"ON ERI ASIA TARVITA NIITÄ SAATANAN VALOJA, KUIN TAAS SE, ETTÄ OMAT VALOT AUTTAISI ASIAAN NIINKUIN NIITTEN KUULUISI! -Jiri
Vastaa Viestiin